Zbiórka Black Weekend 2018 w Centaurusie - miniaturka zdjęcia

Black Weekend 2018 w Centaurusie

Zbiórka Black Weekend 2018 w Centaurusie - zdjęcie główne

Black Weekend 2018 w Centaurusie

3 670 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 

Cześć! Jestem Bobas. 

Kilka lat temu obudziłem się na stacji paliw pod Warszawą. Było zimno, byłem głodny, a przede wszystkim - zupełnie nie wiedziałem gdzie jest moje miejsce i skąd ja się tam wziąłem. Nie pamiętałem jak tam trafiłem, ale miałem jeden cel - odnaleźć mój dom. Skoro straciłem jakiś, to znaczy, że to nie był ten właściwy, ten na całe życie. Zabrali mnie jacyś ludzie zielonym autem, dostałem miskę, posłanie i byłem ciągle głaskany, bawiłem się z innymi zwierzakami. 

Odnalazłem więc w końcu prawdziwy dom w stajni, w Fundacji Centaurus, gdzie od 2011 roku pilnuję koni, pomagam je zaganiać i urządzam burdy z okolicznymi kotami - oczywiście z kociastymi trzymam sztamę, bo mimo mego wyglądu spoko ze mnie gość. Próbowano mi znaleźć dom, taki u kogoś - ale przychodzili dziwni ludzie, coś mówili o walkach psów, i ludzie z Centaurusa mnie nie oddali. Tak już tu zostałem. Wreszcie mam swój dom i dbam o te mniej ogarnięte zwierzaki wokół mnie. Jako szef stada postanowiłem, że muszę zapewnić jakieś dodatkowe smakołyki, bo wszędzie trąbią o Black Friday. Pogadałem ze stajennymi i wyjaśnili mi o co w tym chodzi. Od razu zacząłem rozmyślać - co mógłbym sprzedawać. Koty podniosły protest, że nie oddadzą swoich zabawek, konie pochowały piłki i pilniki do kopytek, i też nie chcą dać. Przejrzałem swoje rzeczy, szału nie ma, jeśli o jakiś handel chodzi... Obszedłem ośrodek, obwąchałem wszystko, wszedłem w różne zakamarki, niby wygrzebałem jakieś buty, ale zaraz stajenny jeden mnie zganił, że to jego i musiałem zostawić na środku drogi, chociaż już je trzymałem w zębach i biegłem do siebie, gdzie urządziłem składzik. Finalnie na sprzedaż miałem pół kości, starą piłkę i przywlokłem jednego buta, ale jestem pewien, że zaraz inny stajenny się upomni. Więc po wielu rozmyślaniach tej nocy - wymyśliłem! Dam SIEBIE! 

Zatem, Panie i Panowie! Oficjalnie otwieram Black Days w moim ośrodku (niby jest tu jakiś ludzki zarząd, ale i tak wszyscy wiedzą, że ja tu rządzę, no bo kto by ogarnął te konie i chłopaków w stajni, no kto...). Teraz pomagam w drugim ośrodku pod Sobótką - ileż tu roboty przed zimą! Z okazji Black Friday i Black Weekend chciałem zaprosić Was na promocyjne szczeknięcia dzisiaj i tylko dzisiaj! Jedno szczeknięcie radosne - 10 zł. Szczeknięcie z warknięciem - 20 zł. Szczeknięcie z warknięciem i merdaniem ogonem (proszę nie komentować długości mojego ogona, bo macham jak niejeden wilczur by chciał machać) - 30 zł. Za 50 zł nawet zatańczę i zaśpiewam! Naturalnie, to ceny promocyjne z okazji tego Black Friday - normalnie biorę wyższą stawkę za taki show, ale od dziś robię promocję - i czekam na Was!

Ostatecznie, jeśli będzie za dużo zleceń, pomoże mi kumpel Elmo. Jest nieco mniejszy, ale też daje radę :-).

No to zbieramy na karmę dla nas, zwierząt Centaurusa oraz na smakołyki dla psów i kotów. 

Jesteśmy fundacyjne, jest nas dużo... ale tak jak prywatne ukochane psiaki i kociaki, my też mamy marzenia... i kochamy czasem dostać coś extra i poczuć się wyjątkowo! 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  31.03.20
  31.03.20

  500 koni i setki innych zwierząt. Chore, kalekie, stare. W obliczu obecnej tragedii, ludzkiej i ponadczasowej, nasze zwierzęta mogą za moment przestać być dla tego świata ważne. Błagamy Was, ostatkiem nadziei. Jeśli możecie… wesprzyjcie je. Błagamy, pomóżcie naszym zwierzakom przetrwać, pomóżcie azylowi nie zniknąć z mapy Europy. Za miesiąc, czy dwa, może już nie być co ratować. Błagamy, pomóż przetrwać! 🔴 https://pomagam.pl/centaurus

  Zdjęcie aktualności 46 791

Komentarze


 • Dorota M. - awatar

  Dorota M.

  25.11.18
  25.11.18

  Powodzenia Kochani :)

 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  25.11.18
  25.11.18

  Trzymajcie się, biedactwa.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.11.18
  23.11.18

  Dbajmy o naszych Mniejszych Braci

 • Justyna Kiwic - awatar

  Justyna Kiwic

  23.11.18
  23.11.18

  Dlaczego ja was tak lubię CENTAURUSIE?Dlaczego to wam zawsze pomagam?Często zadaję sobie to pytanie. Pozdrawiam gorąco wszystkich pracowników I całuję wszystkie zwierzaki.

  • Fundacja Centaurus - awatar

   Fundacja Centaurus - Organizator zbiórki

   27.11.18
   27.11.18

   Ściskamy mocno!

 • Ania - awatar

  Ania

  23.11.18
  23.11.18

  Powodzenia w zbiórce zwierzaczki 😀

3 670 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
monika - awatar
monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Judyta Yammin Sorokowska - awatar
Judyta Yammin Sorokowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Patryk - awatar
Patryk
10
Zofia Dąbrowska - awatar
Zofia Dąbrowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij