Zbiórka Zagłodzone i zapomniane... - zdjęcie główne

Zagłodzone i zapomniane...

3 721 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób

23 grudzień, poniedziałek, dzień przed wigilią. Zgłoszenie - 3 zagłodzone dorosłe psy i szczenięta zjadane z głodu przez dorosłe. Pakujemy rzeczy, bierzemy samochody i ruszamy. Na miejscu zastajemy: 

Szok, niedowierzanie. 2 zagłodzone suki, 1 zagłodzony samiec, dwoje przemarzniętych i przemokniętych równie wychudzonych szczeniąt. Zabieramy wszystkie zwierzęta, jedziemy prosto do weterynarza. Sunia w typie bulla w najgorszym stanie - wyniszczony organizm, rany na całym ciele od próby wydostania się zza krat, połamane zęby, starte do krwi pazury i poduszki... Czarny samiec wycofany, bojący się ludzi, wychudzony, w błocie i własnych odchodach, na łańcuchu. Podpalana suka (matka szczeniąt) w kojcu, pod łapami błoto i odchody, brak wody, brak jedzenia, z całych sił próbowała zajmować się swoimi dziećmi, które niestety wychodziły przez kraty kojca, a wtedy już była bezsilna i nie mogła im pomóc... Szczenięta były zjadane przez psy obok. Przeżyły dwa - równie wychudzone, z wielkimi od robaków brzuszkami, czarny chłopczyk mógł nie przeżyć, był w strasznym stanie. 

 

Krew i USG wykonane, kroplówki podane, ratujemy im życie, zwłaszcza suni w typie bulla, która jest w najgorszej kondycji. Zagrożone było również życie jednego ze szczeniąt, na szczęście opanowaliśmy sytuację. 

Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie! Na specjalistyczną karmę, na leczenie i leki, na odrobaczenia... na wszystko, co pomoże tym zwierzętom wrócić do zdrowia!

Komentarze


  • Andżelika Zielińska - awatar

    Andżelika Zielińska

    27.12.19
    27.12.19

    ....

3 721 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób

Wpłaty: 86

Klaudia Klaudia - awatar
Klaudia Klaudia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta Janaszek - awatar
Edyta Janaszek
50
Aleksandra  Szczecińska - awatar
Aleksandra Szczecińska
1
Daria - awatar
Daria
10
Andżelika - awatar
Andżelika
10
Bozenal - awatar
Bozenal
20
Elżbieta Kuźniewska - awatar
Elżbieta Kuźniewska
100
Ewa Koszałka - awatar
Ewa Koszałka
20
Ania D - awatar
Ania D
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij