Gmina nie pomogła, więc rybniczanie wzięli sprawy w swoje ręce!

Opublikowano 14 lutego 2019 przez Magdalena

Pani Justyna z Kłokocina samotnie wychowuje niepełnosprawnego syna. Każdego dnia, od 12 lat jeździ z nim na szereg zajęć i rehabilitacje. Jednak wcześniej musi pokonać strome schody. Niestety w budynku nie ma podjazdu, a zmontowane w zeszłym roku rynny, w żaden sposób nie nadają się do wjeżdżania nimi wózkiem inwalidzkim. W konsekwencji, drobna kobieta musi dźwigać na swoich barkach 20-kilogramowy wózek oraz 12-letniego synka. 

Idealnym rozwiązaniem byłaby niewielka winda, której nie udało się sfinansować z pieniędzy miasta. Dlatego rybniczanie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Dzięki ingerencji prasy(TVN24, Nowiny, Rybnik.com.pl) i zaangażowaniu mieszkańców, założona na Pomagam.pl kilka dni temu zbiórka zebrała już 23 870 zł, czyli 72% założonego celu!! 

Ty też możesz spełnić największe marzenie Pani Justyny i pomóc jej w codziennych zmaganiach!  Potrzeba niewiele. Link do zbiórki znajduje się tutaj: https://pomagam.pl/11schodow

Zbiórka na montaż windy w bloku Pani Joanny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz zebrać pieniądze, by udzielić wsparcia w Twojej lokalnej społeczności.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij