Tego nie było w planach na wymarzoną przyszłość! Walka Agi z rakiem trwa!

Opublikowano 08 sierpnia 2019 przez Magdalena

Choroba nigdy nie jest mile widziana. Zazwyczaj przychodzi znienacka, w najmniej spodziewanym momencie. Podobnie było w przypadku Agnieszki.


Nic nie wskazywało na to, że kobieta może mieć nowotwór jajników. Informacja o tej chorobie całkowicie nią wstrząsnęła. Jednak Agnieszka nie poddała się i dzielnie zmaga się z rakiem, otoczona rodziną i przyjaciółmi. 


"Operacja, która uratuje mój jajnik, by potem nie dostawać przez kolejne 10 lat zastrzyków hormonalnych, rekonstrukcja piersi, leki, wlewy witaminowe, fizjoterapia po usunięciu węzłów chłonnych, peruka i wiele innych zabiegów jest bardzo kosztowna."  - pisze Agnieszka w opisie zbiórki. 


Właśnie dlatego Aga zdecydowała się wykorzystać Pomagam.pl, by zebrać pieniądze potrzebne do dalszej walki https://pomagam.pl/jbterg09Aktywne wsparcie wielu osób i liczne udostępnienia przyniosły doskonały rezultat. Zebrano już niemal 40 500 zł!!Zbiórka na leczenie Agnieszki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?


1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij