Przyjaciele zebrali w kilka dni 100 000 złotych dla tragicznie zmarłego Andrzeja Gmitruka!

Marta
11 grudnia 2018
Wpis Przyjaciele zebrali w kilka dni 100 000 złotych dla tragicznie zmarłego Andrzeja Gmitruka! - miniaturka zdjęcia

Przyjaciele zebrali w kilka dni 100 000 złotych dla tragicznie zmarłego Andrzeja Gmitruka!


Po tragicznej śmierci wybitnego trenera Andrzeja Gmitruka jego rodzina została bez środków do życia. Pan Andrzej osierocił 5 letnią córeczkę Emmę i zostawił żonę Agnieszkę, którą kilka lat temu dopadł wirus, doprowadzając ją do utraty wzroku. Pani Agnieszka przez ostatnie lata przeszła kilkanaście bardzo kosztownych zabiegów, które pochłonęły wszystkie oszczędności rodziny.

Przyjaciel rodziny postanowił działać i założył zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/andrzejgmitruk, gdzie dzięki ogromnemu sercu Darczyńców udało się zebrać ponad 100 000 zł!!! O zbiórce zaczęło się robić głośno - w ciągu pierwszych 72h udało się uzbierać ponad 65 000zł! Dla środowiska sportowego i pięściarskiego, Andrzej Gmitruk był prawdziwym Mistrzem. Do akcji przyłączyły się media -  ilość i wartość wpłat przerosła najśmielsze oczekiwania!  

Zbiórka dla rodziny ŚP. Andrzeja Gmitruka jest przykładem akcji zapoczątkowanej przez przyjaciela rodziny – już tysiące Polaków prowadzi w ten sposób zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że możesz zbierać środki na swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych lub osoby, których los jest Ci bliski i którym chcesz pomóc!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ NA POMAGAM.PL!

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij