9-latka ma szansę wystąpić w Carnegie Hall w Nowym Jorku! Zbiórka na jej marzenie trwa!

Marcjanna
01 marca 2019
Wpis 9-latka ma szansę wystąpić w Carnegie Hall w Nowym Jorku! Zbiórka na jej marzenie trwa! - miniaturka zdjęcia

9-letnia Aniela od czterech lat gra na oboju. Mimo swojego młodego wieku osiągnęła już bardzo wiele! Jest wielokrotną laureatką konkursów, grała w koncercie na żywo w Radiu Kraków, nagrała płytę z utworami patriotycznymi w ramach projektu "Nad nami orzeł biały" i wystąpiła w teledysku z Czesławem Mozilem w projekcie: „Kiedyś to były święta"... Opowiadali o niej nawet w RMF Classic!

Zdobyła 1. miejsce w międzynarodowym konkursie „Golden Classical Music Awards”, co dało jej szansę na wystąpienie na Koncercie Laureatów, który odbędzie się w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Niestety organizator Konkursu i Koncertu nie pokrywa żadnych kosztów, a Aniela bardzo chciałaby wystąpić w legendarnej sali koncertowej - to dla niej życiowa szansa!

Opłacili wizy, bilety na koncert, opłaty związane z występem, ale wciąż pozostawała zapłata za podróż i pobyt. Postanowili poprosić o pomoc, więc tata Anieli założył zbiórkę na Pomagam.pl, która zebrała do tej pory ponad 7300 złotych! Wciąż można ją wspierać pod adresem: https://pomagam.pl/anioboistka !

Zbiórka na spełnienie marzenia młodej oboistki - Anieli - to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że też możesz założyć zbiórkę na spełnienie swojego marzenia!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij