Ponad 34 000 zł na protezę nogi dla polskiej pływaczki Anny Omielan, dzięki Pomagam.pl!

Marcjanna
15 lutego 2019
Wpis Ponad 34 000 zł na protezę nogi dla polskiej pływaczki Anny Omielan, dzięki Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia

Mimo przeciwności losu nie poddaje się i spełnia marzenia! Anna Omielan w wieku 2 lat utraciła nogę w wypadku rolniczym, jednak nie powstrzymało jej to w zostaniu pływaczką.

Ma dopiero 25 lat, a na koncie mnóstwo osiągnięć sportowych - jest wielokrotną medalistką krajowych i międzynarodowych mistrzostw, a na Igrzyskach Paraolimpijskich w Pekinie zajęła IX miejsce!

Niestety proteza, którą posiada jest złej jakości - powoduje okaleczenia, które utrudniają jej kontynuowanie kariery sportowej. Żeby móc wrócić do ukochanego sportu z odpowiednią protezą, utworzyła zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/plywaniedlaani). Dzięki wielu udostępnieniom w mediach społecznościowych i wsparciu mediów (m.in. Fakt24, Białystok Online, Sportowe Fakty WP) do tej pory osiągnęła już ponad 50% celu, czyli ponad 34 000 złotych!

Zbiórka Ani na protezę to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że nawet w ciężkiej sytuacji nie jesteś przegrany i w każdej chwili możesz zawalczyć o lepsze jutro!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij