Fotografowie zebrali 14 500 zł na odkupienie skradzionego sprzętu kolegi!! Zbiórka trwa!

Opublikowano 02 marca 2020 przez Marcjanna

Fotografowie zebrali 14 500 zł na odkupienie skradzionego sprzętu kolegi!! Zbiórka trwa!


Hubertowi skradziono sprzęt fotograficzny wart około 40 000 zł, który jest mu potrzebny do wykonywania zawodu. Znajomi po fachu nie pozostali obojętni i założyli zbiórkę na Pomagam.pl, na której zebrali już 14 500 zł!!

Utrata sprzętu niezbędnego do wykonywania pracy może stać się tragedią. Na szczęście Hubert odnalazł wsparcie wśród społeczności fotografów, którzy postanowili założyć zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/aparat_dla_huberta] Na odkupienie aparatów, obiektywów, lamp błyskowych oraz komputera zebrali już 14 500 złotych!! Zbiórka trwa! Wciąż możesz pomóc: https://pomagam.pl/aparat_dla_huberta

Jesteśmy w stanie pomóc sobie nawzajem w takich sytuacjach jako społeczność. (...) w pełni rozumiemy co oznacza utrata sprzętu, który służy do utrzymania siebie i swojej rodziny
- pisze Organizator w opisie zbiórki na Pomagam.pl

Zbiórka na sprzęt fotograficzny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc komuś ze swojego otoczenia!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij