Młodzi archeolodzy zebrali na Pomagam.pl brakujące środki na badania w Egipcie!

Marcjanna
18 września 2019
Wpis Młodzi archeolodzy zebrali na Pomagam.pl brakujące środki na badania w Egipcie! - miniaturka zdjęcia

Grupa młodych archeologów zebrała brakujące środki na badania w południowym Egipcie!


Grupa młodych archeologów od kilku lat odkrywa unikatowe zabytki. Wyniki ich badań prezentowane były na najważniejszych archeologicznych konferencjach naukowych oraz w renomowanych czasopismach. Uzyskali pozwolenia i środki na ich najnowsze prace archeologiczne, jednak brakowało im pieniędzy na konserwację zabytków. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl badania i prace zakończyli sukcesem!

Ich obiektem zainteresowania jest mikro-region Gebelein położony w południowym Egipcie - w starożytności był ważnym prowincjonalnym centrum administracyjnym.

Badania tego miejsca pozwalają nam lepiej poznać życie codzienne zwykłych ludzi w czasach faraonów. (...) historię kraju nad Nilem znamy przede wszystkim z badań stolic i ich cmentarzysk. Gebelein jest naszym oknem na prowincję i życie zwykłych ludzi
- pisze organizator zbiórki.

Żeby zebrać brakujące środki na udokumentowanie, zbadanie i przeprowadzenie konserwacji unikatowych zabytków, przedstawiciel grupy - Wojtek Ejsmond - założył zbiórkę na Pomagam.pl, na której zebrali ponad 7000zł!

Link do zbiórki młodych archeologów: https://pomagam.pl/gebelein .

W opisie zbiórki podał dokładne informacje, na co pozwolą im zebrane środki, nawet jeśli będzie to niecałe 50% celu (4000zł). Dla Darczyńców zostały również przewidziane podziękowania oraz drobne upominki za poszczególne kwoty. Jest to świetny przykład dobrego kontaktu z osobami wpłacającymi!

Zbiórka archeologów to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz zbierać środki na prowadzenie badań, spełnianie marzeń i rozwój pasji!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij