Uratował kolegę, doznał poważnego urazu. Zebrano już 14 000 zł na rehabilitację wspinacza!

Marcjanna
03 stycznia 2020
Wpis Uratował kolegę, doznał poważnego urazu. Zebrano już 14 000 zł na rehabilitację wspinacza! - miniaturka zdjęcia

Uratował życie kolegi i doznał poważnego urazu.
Zebrali już ponad 14 000 zł na rehabilitację ręki wspinacza!


Zimą 2007 roku Artur (pseudonim “Guma”) wspinał się na wschodniej ścianie Świnicy w Tatrach. Kiedy jego partner wspinaczkowy zaczął spadać, Artur nie zastanawiając się, złapał kolegę w wyniku czego doznał poważnej kontuzji.

Podczas łapania spadającego wspinacza z kręgosłupa Artura zostały wyrwane cztery nerwy. Pomimo przeszczepu i długiej rehabilitacji wciąż ma niedowład prawej ręki.

Całe jego życie toczyło się na wysokościach. Tam również pracował. Zawsze w górze – w pracy i po pracy. (...) Stracił nie tylko zdrowie lecz i w najlepszym okresie swojego życia możliwość wysokogórskiej wspinaczki. 
- pisze Organizator zbiórki dla Artura na Pomagam.pl

Społeczność i media nie pozostały obojętne! Jeden ze wspinaczy założył zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/guma), na której zebrali już ponad 14 000 złotych!! Zbiórka wciąż trwa! Możesz pomóc!! https://pomagam.pl/guma

Zbiórka na pokrycie kosztów rehabilitacji Artura "GUMY" to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz pomóc przedstawicielom swojej społeczności w powrocie do zdrowia!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij