Zebrali ponad 19 000 zł na nowe auto!

Marcjanna
05 marca 2019
Wpis Zebrali ponad 19 000 zł na nowe auto! - miniaturka zdjęcia

Strażacy-ochotnicy wykonują na co dzień inne zawody i nie otrzymują wynagrodzenia z OSP. Oprócz udziału w akcjach, mnóstwo czasu poświęcają na trenowanie psów-ratowników, które pomagają im szukać zaginionych osób i osób zasypanych gruzami budynków.

Mają na koncie wiele akcji ratowniczych zakończonych sukcesem, w których pomoc psów jest nieoceniona. Niestety mieli już stare auta i transportery - mogli przewieźć tylko 6 psów w niezbyt komfortowych i bezpiecznych warunkach…

Żeby skuteczniej ratować życia, potrzebowali nowego samochodu, który będzie bezpieczny i komfortowy. Założyli zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/autodlapsow), dzięki której zebrali ponad 19 000 złotych! Dzięki wsparciu Darczyńców udało im się zakupić pojazd.

Zbiórka na auto dla psów ratowników to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że organizacja, której jesteś częścią może aktywnie wspierać lokalne społeczności dzięki środkom zebranym na Pomagam.pl!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij