Ten pies służył wiernie przez lata. Zebrano 12 000 zł, aby mógł ponownie stanąć na nogi!!

Magdalena
12 kwietnia 2019
Wpis Ten pies służył wiernie przez lata. Zebrano 12 000 zł, aby mógł ponownie stanąć na nogi!! - miniaturka zdjęcia

Banan to wytresowany pies myśliwski, który służył wiernie wiele lat. Przez tragiczny wypadek, doznał poważnych urazów kręgosłupa i tym samy nie może chodzić samodzielnie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Fundacji "Szara Przystań" i ponad 847 udostępnieniom, na Pomagam.pl udało się zebrać ponad 121% założonego celu, czyli 12 100 zł, aby wyleczyć poszkodowanego psiaka!!

Banan to to młody posokowiec, który uległ poważnego wypadkowi komunikacyjnemu. Uraz kręgosłupa spowodował, że biedak nie może chodzić o własnych siłach. Działacze z Adopcji Posokowców postanowili zrobić co w ich mocy, aby mógł on ponownie stanąć na nogi. Założona na Pomagam.pl zbiórka (https://pomagam.pl/banan) została udostępniona w mediach społecznościowych 847 razy, co przyniosło wspaniałe rezultaty. Zebrano ponad 121 % założonego celu, czyli ponad 12 100 zł!!!

Zbiórka na leczenie dla psa Banana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia poszkodowanym zwierzętom. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij