Przyjaciele nie zawiedli! Zebrano już ponad 30 000 zł na leczenie chorej Beatki!

Opublikowano 02 marca 2020 przez Magdalena

Przyjaciele to wielki skarb! Przekonała się o tym Beata, która od niemal roku zmaga się z chorobą nowotworową. Na jej leczenie bliscy znajomi zebrali już ponad 30 000 zł!! Zbiórka wciąż trwa!

Beata wśród swoich znajomych znana była jako uśmiechnięta i pełna energii kobieta. Zawsze zarażała innych entuzjazmem i miała dla każdego dobre słowo. Niestety niespodziewana choroba całkowicie odmieniła jej życie. Złośliwy rak płuc. Ta informacja była jak wyrok.

Beatka od niemal roku walczy z nowotworem. Niestety koszty leczenia i wzmacniających kroplówek są niesamowicie wysokie. Dlatego przyjaciele kobiety postanowili pomóc jej w tych trudnych momentach. Utworzono dedykowaną zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/beatamagielska i dzięki wsparciu 535 Darczyńców zebrano ponad 30 000 zł!! 

Zbiórka na leczenie Beaty to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij