Myślała, że przekwita… Wyniki badań zmieniły jej życie. Trwa zbiórka na Pomagam.pl!

Marcjanna
20 lutego 2019
Wpis Myślała, że przekwita… Wyniki badań zmieniły jej życie. Trwa zbiórka na Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia

45-letniej Magdzie spóźniał się okres. Ze względu na swój wiek była przekonana, że po prostu przekwita, dlatego nie przejmowała się i do ginekologa poszła na kontrolę dopiero po dwóch miesiącach. Wyniki badań zaskoczyły całą rodzinę… Ciąża! To mogłoby być szczęśliwe zakończenie historii, jednak wykonała kolejne badania (w tym cytologię) i po nich diagnoza nie była już taka wesoła. Okazało się, że Magda ma raka szyjki macicy.

Nie poddała się i postanowiła walczyć - donosić ciążę i pokonać raka. Trafiła do świetnego ginekologa - profesora Romualda Dębskiego, który uratował zarówno Magdę, jak i jej córeczkę - Zosię.

Chemioterapia niestety bardzo zaszkodziła Magdzie i oprócz utraty włosów, straciła również zęby. Administratorka grupy “Bielańskie Mamy” założyła zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/mamydlamagdy), żeby pomóc Magdzie i... w ciągu 3 tygodni zebrała ponad 82 000 złotych z planowanych 5000 zł, czyli 1647% celu! Ogromny wpływ na sukces zbiórki miało wsparcie mediów (artykuł na Kobieta Onet).

Zbiórka na wsparcie jednej z Bielańskich Mam to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że nawet w ciężkiej sytuacji nie jesteś przegrany i w każdej chwili możesz zawalczyć o lepsze jutro! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij