Drużyna Blind Football zbiera na udział w Mistrzostwach! Osiągnęli już ponad 50% celu!

Magdalena
21 października 2019
Wpis Drużyna Blind Football zbiera na udział w Mistrzostwach! Osiągnęli już ponad 50% celu! - miniaturka zdjęcia


Udział sportowców w Mistrzostwach Świata w Blindfootball jest bliski. Na Pomagam.pl zebrali już niemal 6000 zł, aby pokryć koszty związane z wyjazdem!!


Blind Football to piłka nożna dla osób niewidomych. Grupa pasjonatów tego sportu z drużyny Śląsk Wrocław to prekursorzy Blind Footballu w Polsce. Niedawno do ich grona dołączył również Radosław Majdan, który z zaangażowaniem wspiera drużynę.

Blind Football tym różni się od klasycznego footballu, że w piłce do gry ukryty jest dzwoneczek, który umożliwia zawodnikom jej zlokalizować.

Grupa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Jako zdobywcy Pucharu Polski otrzymali niedawno zaproszenie na Klubowe Mistrzostwa Świata w Bułgarii — World Football Club League of Champions.

Udział w zawodach wiąże się jednak z ogromnym wydatkiem finansowym, na który zawodnicy nie mogą sobie pozwolić. Aby zrealizować swoje marzenie, zespół zdecydował się założyć zbiórkę na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/blindfootball. Dzięki wsparciu 77 osób do tej pory udało się zebrać już niemal 6 000 zł, jednak do pełnej kwoty brakuje jeszcze trochę. Czasu jest coraz mniej, więc zachęcamy do wsparcia i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.


Zbiórka na udział w Klubowych Mistrzostwach Świata to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować czyjeś marzenie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij