Prawie 22 000 zł zebrane, by zrealizować marzenia Niewidomych Zawodników Blind Tennis!

Magdalena
14 marca 2019
Wpis Prawie 22 000 zł zebrane, by zrealizować marzenia Niewidomych Zawodników Blind Tennis! - miniaturka zdjęcia


Tenis dla niewidomych? Tak, to możliwie! Blind Tennis to stosunkowo nowa kategoria sportowa, a nasi Polscy Reprezentanci mają na swoim koncie już spore sukcesy! Na Pomagam.pl zebrali ponad 20 000 zł by zrealizować swoje marzenie i wziąć udział w Mistrzostwach Świata!

Polscy Reprezentanci w Blind Tennis od samego początku odnoszą ogromne sukcesy. W 2017 roku po ciężkich walkach zdobyli medal na Mistrzostwach Świata w Hiszpanii!! W tym roku ich marzeniem jest powtórzyć wcześniejsze zwycięstwo, jednak do jego realizacji potrzebne są środki finansowe. 

W tym celu zawodnicy założyli zbiórkę na Pomagam.pl, która cieszyła się ogromną popularnością. W bardzo krótkim czasie zebrali prawie  22 000 zł,  czyli 109% założonego celu. To wszystko dzięki ogromnej aktywności w mediach społecznościowych oraz licznym udostępnieniom. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za złoty medal.

Zbiórka na wyjazd Polskiej Reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Blind Tennis to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zebrać pieniądze, by pomóc najbliższym w realizacji marzeń!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij