Siostry chore na SMA zebrały prawie 25 000 zł na wymarzony, specjalistyczny pojazd!!

Magdalena
25 kwietnia 2019
Wpis Siostry chore na SMA zebrały prawie 25 000 zł na wymarzony, specjalistyczny pojazd!! - miniaturka zdjęcia

Bogusia i Madzia od urodzenia chorują na rdzeniowy zanik mięśni. Ich stan każdego dnia się pogarsza. Wymagają całodobowej opieki przy niemal każdej czynności. Dziewczyny mają ogromne marzenie - specjalistyczny pojazd dostosowany do ich potrzeb, który umożliwiłby im sprawny transport. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl zebrały prawie 25 000 zł i mogły kupić upragniony sprzęt !!! 

Rdzeniowy zanik mięśni to straszna choroba, która powoduje regularny zanik każdego mięśnia w ciele człowieka. Mimo to, Bogusia i Madzia starają się korzystać z życia na tyle na ile mogą. Aby spowolnić rozwój choroby, niezbędne są drogie leki oraz regularna rehabilitacja. Potrzeb jest bardzo wiele, a każda z nich wiąże się z wysokim nakładem finansowym. Dlatego dziewczyny postanowiły założyć zbiórkę https://pomagam.pl/nietylkodom na Pomagam.pl, aby pokryć choć część z nich. Ta historia poruszyła ponad 384 Darczyńców, którzy wpłacili łącznie 24 616 zł!!! Dzięki tym środkom Bogusia i Madzia mogły kupić upragniony samochodów, który jest dostosowany do ich potrzeb. 

Zbiórka na sprzęt dla Bogusi i Madzi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij