Niepełnosprawny 23-latek zebrał ponad 37 000 zł na wymarzonego busa!

Marcjanna
09 października 2019
Wpis Niepełnosprawny 23-latek  zebrał ponad 37 000 zł na wymarzonego busa! - miniaturka zdjęcia


Mateusz ma 23 lata i od 15 lat porusza się na wózku. Powodem jest postępujący zanik mięśni typu Duchenne'a. Obecnie nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie - we wszystkim potrzebuje pomocy. 

Pomimo choroby staram się być pozytywny, spełniam marzenia i mam kilka pasji. Mieszkam na wsi i ze względu na chorobę większość czasu spędzam w domu, więc każda możliwość wyjazdu stanowi bardzo ważną rolę w moim życiu i nie wyobrażam sobie gdybym nie mógł nigdzie pojechać. - pisze organizator zbiórki.

Samochód jest dla 23-latka i jego rodziców niezbędny do codziennego funkcjonowania - pozwala dojechać na turnusy rehabilitacyjne i wizyty kontrolne u lekarzy. Wózek elektryczny Mateusza jest duży, ciężki, w związku z tym mieści się tylko do busa.

Bus, który aktualnie posiadają, jest bardzo wysłużony i sprawia problemy. Jeśli zupełnie przestanie działać Mateusz z rodzicami nie będą mieli możliwości dojazdu gdziekolwiek. Mieszkają na wsi i nie mają innej opcji transportu.

Cena 5-6 letniego busa wynosi 45-50 tys. złotych (nie licząc dostosowania do potrzeb osoby niepełnosprawnej). Dzięki zbiórce na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/mateusz_rz) zebrali już ponad 37 000 zł!! Gratulujemy i życzymy udanych podróży!

Zbiórka na busa dla niepełnosprawnego Mateusza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze na swoje codzienne potrzeby.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij