Chce dalej żyć dla swoich córek! Zebrała prawie 25 000 zł na walkę z nowotworem!

Magdalena
26 kwietnia 2019
Wpis Chce dalej żyć dla swoich córek! Zebrała prawie 25 000 zł na walkę z nowotworem! - miniaturka zdjęcia

Natalia to mama dwóch uroczych dziewczynek, Emilki i Madzi. Niestety choroba może odebrać jej możliwość wychowania córek. Ratunek jest jeden - terapia specjalistycznym lekiem, który ma szansę wywołać remisje choroby. Jednak jej miesięczny koszt wynosi 20 000 zł, dlatego przyjaciel kobiety postanowił założyć zbiórkę na Pomagam.pl, aby pomóc w pokryciu drogiego leczenie. Do tej pory udało się zebrać już prawie 25 000 zł, a to jeszcze nie koniec!!

Natalia to 33-letnia mama Emilki i Madzi. Stara się cieszyć każdym dniem, który spędza ze swoimi córeczkami, bo nie wiem, jak dużo czasu jej zostało. Nieoperacyjny chłoniak śródpiersia nie daje za wygraną. Przeszczep szpiku kostnego oraz terapia specjalistycznymi lekami kosztują bardzo wiele. Na szczęście Natalia ma wokół siebie dobrych ludzi. Przyjaciel kobiety postanowił pomóc jej w sfinansowaniu leczenia. Założył zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/r0xpibw5, która zebrała prawie 25 000 zł!!!! Natalie wsparło niemal 500 Darczyńców, a historia jej choroby została udostępniona 805 razy w mediach społecznościowych. 

Zbiórka na leczenie Natalii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc osobom w ciężkiej sytuacji. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparciezespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij