Społeczność zebrała już 35 400 zł na generalny remont cerkwi! Zbiórka wciąż trwa!

Marcjanna
26 kwietnia 2019
Wpis Społeczność zebrała już 35 400 zł na generalny remont cerkwi! Zbiórka wciąż trwa! - miniaturka zdjęcia


Aby uchronić Cerkiew pw. św. Jana Klimaka w Warszawie przed nieodwracalnymi zmianami w konstrukcji, potrzebny jest generalny remont. Społeczność nie poddaje się i wspólnymi siłami stara się zgromadzić potrzebne środki. Założona na Pomagam.pl zbiórka zebrała już ponad 35 000 zł!!! A to jeszcze nie koniec!!

Cerkiew pw. św. Jana Klimaka na warszawskiej Woli potrzebuje generalnego remontu. Tylko I etap remontu, w którego skład wchodzi odkopanie i osuszenie fundamentów cerkwi, stabilizację cerkwi, wykonanie izolacji pionowej i poziomej oraz instalacji odwodnienia, wyceniony został na ponad 1 00 000 złotych!Kolejny etap - remont kopuły - to kolejny milion!

Społeczność nie poddaje się i aby móc skuteczniej dążyć do celu, została założona zbiórka na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/cerkiew), gdzie zebrali już 35 400 złotych! Wciąż można pomóc!

Zbiórka na remont Cerkwi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze na cel ważny dla Twojej lokalnej społeczności!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij