Pani Iwona zebrała 320 000 zł dla niechcianych zwierzaków - jak to możliwe?!

Marta
06 grudnia 2018
Wpis Pani Iwona zebrała 320 000 zł dla niechcianych zwierzaków - jak to możliwe?! - miniaturka zdjęcia

Pani Iwona zebrała 320 000 zł dla niechcianych zwierzaków - jak to możliwe?!


Iwona Kantorowicz rzuciła pracę w korporacji na rzecz opieki nad potrzebującymi zwierzętami i założyła zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/chata, aby stworzyć im azyl, a następnie zainteresowała tematem media. Pojawiła się między innymi w Dzień dobry TVN oraz w Pytanie na śniadanie. O hospicjum zrobiło się głośno, a pieniędzy na zbiórce zaczęło przybywać. Zbiórka na Pomagam.pl „Chata Zwierzaka“ przyniosła już ponad 327 000 zł!

Pani Iwona zatroszczyła się o to by wszystkie działania Fundacji były transparentne i na bieżąco aktualizowała opis odnośnie postępu akcji. Mimo deficytu czasowego, starała się być aktywną na Facebook'u fundacji i promować projekt wśród różnych społeczności. Zbiórka „Chata Zwierzaka“ początkowo planowana była na 280 000 złotych, ale do dziś zebrano już ponad 327 000 zł, czyli 117% celu! Gdyby nie upór Pani Iwony, dziesiątki potrzebujących zwierząt nie miałoby azylu oraz licznych ambasadorów medialnych akcji (m.in. Olga Bołądź), którzy z całych sił działają by promować akcję.

Zbiórka „Chata Zwierzaka“ to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ NA POMAGAM.PL!

Zbiórkę na Pomagam.pl założysz w ciągu kilku sekund tutaj: https://pomagam.pl/nowa-zbiorka

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij