Paulina potrzebuje pilnej rehabilitacji! W 5 dni zebrano ponad 66 000 zł!!

Magdalena
21 kwietnia 2020
Wpis Paulina potrzebuje pilnej rehabilitacji! W 5 dni zebrano ponad 66 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

W 5 dni zebrano na Pomagam.pl ponad 66 000 zł na kosztowną rehabilitację Pauliny!! 


Paulina to młoda i silna kobieta, która zawsze tryskała energią i oddawała się pasji do tańca. Prywatnie to kochającą mama i żona dbająca o ciepło domowego ogniska. 

Niestety w jednej chwili los Pauliny i jej rodziny wywrócił się do góry nogami

"W ciągu tygodnia z młodej wysportowanej osoby stała się całkowicie zależna od innych. Po tygodniu, w którym stan zdrowia pogarszał się błyskawicznie, postawiono jednoznaczną diagnozę: Zespół Guillaina-Barrégo." - czytamy w opisie zbiórki. 

Choroba ta doprowadza do osłabienia mięśni i uczucia mrowienia w różnych częściach ciała. W niektórych przypadkach może wywołać paraliż, a nawet doprowadzić do śmierci. Paulina bardzo źle znosi leczenie, a przed nią jeszcze długa i kosztowna rehabilitacja

Aby zdobyć środki potrzebne na pokrycie kosztów dalszego leczenia, utworzona została zbiórka na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/paulinakuraczynska. Jej rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania autorów. W ciągu 5 dni zebrano ponad 66 000 zł!! Gratulujemy sukcesu i życzymy dużo zdrowia i siły do dalszej walki.

Zbiórka na leczenie Pauliny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij