Daj się poznać - czyli jak osiągnąć najlepsze efekty ze zbiórki

Magdalena
28 stycznia 2019
Wpis Daj się poznać - czyli jak osiągnąć najlepsze efekty ze zbiórki - miniaturka zdjęcia


W dzisiejszych czasach zbiórki internetowe są coraz bardziej popularne. Internet bowiem daje ogromne możliwości w dotarciu do większej liczby odbiorców i osiągnięciu lepszych rezultatów. Jednak wciąż istnieje odsetek osób, która do tego typu działań podchodzi sceptycznie. 

Jak temu zaradzić? 

Z pewnością, tak jak pisaliśmy w ostatnim wpisie, nie bądźmy anonimowi (zobaczyć możesz je tutaj https://pomagam.pl/blog/pomocmediow/). Jednak ten temat wymaga pewnego uzupełnienia. Samo przedstawienie sytuacji w jakiej się znajdujesz nie wystarczy. Każda osoba może napisać, że jest w ciężkiej sytuacji i wymaga wsparcia, prawda?

Pójdźmy, więc o krok dalej. 

1) Przedstaw stosowną dokumentację, nakręć film i koniecznie wstaw dobrej jakości zdjęcie. Daj coś od siebie swoim Darczyńcom. Pokaż, że naprawdę Ci zależy i, że warto Ci pomóc!

2) Bądź przejrzysty w swoich rozliczeniach. Przedstaw dlaczego potrzebujesz takiej sumy. Chcesz przeprowadzić remont? Zaznacz na co dokładnie pójdą zebrane środki i co chcesz kupić. Marzysz o nowy aparacie? Pokaż, który dokładnie model chcesz nabyć i dlaczego.

3) A może w trakcie zbiórki rozdysponowałeś już część środków i masz faktury? Wstaw je w aktualnościach! Informuj swoich Darczyńców o postępach i o tym, co robisz z otrzymanymi wpłatami.

4) Daj się poznać i nie pozwól, by inni mieli wątpliwości co do Twoich intencji i do Twojej autentyczności. Ludzie chętnie pomagają innym, jednak nie chcą być oszukiwani. Pozwól im, aby Ci zaufali.

Zbiórka 19-letniego Michała jest świetnym przykładem, ilustrującym te praktyki. Ma ponad 16 100 udostępnień, a na jej koncie jest już ponad 41 000 złotych!!!  Zobaczcie sami: https://pomagam.pl/z2qqtgmh !!!!

Michał choruje na przewlekły zanik mięśni i od urodzenia porusza się na wózku. Jego wielkim marzeniem jest zakup nowego sprzętu, który ułatwi mu funkcjonowanie i pomoże w codziennym życiu. Niestety nowy wózek to koszt, którego nie jest w stanie pokryć samodzielnie. Jednak nie poddał się, a postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Założył na Pomagam.pl zbiórkę i nakręcił film, w którym przedstawił siebie i swoją sytuację.

Ty też nie czekaj dłużej i weź sprawy w swoje ręce. Daj innym coś od siebie, by mogli Ci zaufać i tym samym chcieli Ci pomóc.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij