Deskorolkarze zebrali już niemal 13 000 zł, aby wybudować własny obiekt do ćwiczeń!

Magdalena
18 października 2019
Wpis Deskorolkarze zebrali już niemal 13 000 zł, aby wybudować własny obiekt do ćwiczeń! - miniaturka zdjęcia

Pasjonaci deskorolki zebrali już niemal 13 000 zł, aby rozbudować swój skate park!!


Grupa pasjonatów jazdy na deskorolce postanowiła wybudować własnymi siłami przestrzeń, gdzie mogliby doskonalić swoje umiejętności. Poświęcili oni mnóstwo czasu, aby zgłębić wiedzę i udało się!

Teraz przyszedł czas na rozbudowę spotu. Postawili sobie wysoko poprzeczkę, bo chcą wybudować największy w Polsce obiekt, który umożliwiać będzie spektakularne, wysokie skoki na deskorolce. 

Intensywne prace trwają, jednak młodym ludziom brakuje środków finansowych, aby dokończyć dzieło. Zdecydowali się w związku z tym na założenie zbiórki https://pomagam.pl/szaberbowl, aby zebrać potrzebne pieniądze. Dzięki 633 udostępnieniom dokonano 204 wpłat, które dały sumę niemal 13 000 zł!!! Gratulujemy zaangażowania i życzymy powodzenia w realizacji dalszych pasji. 

Zbiórka na wybudowę obiektu sportowego to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować swoje pasje i marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij