Zebrano już ponad 300 000 zł na pomoc dla ofiar okrutnych pożarów w Australii!!

Magdalena
08 stycznia 2020
Wpis Zebrano już ponad 300 000 zł na pomoc dla ofiar okrutnych pożarów w Australii!! - miniaturka zdjęcia


Nie ma rzeczy niemożliwych! Grupa strażaków ochotników z województwa małopolskiego zebrała w 3 dni ponad 300 000 zł na pomoc dla Australii!Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie Spytkowskiej pokazała, że ma wielkie serce, a los innych nie jest dla nich obojętny. Cały świat z zapartym tchem śledzi to, co dzieje się w Australii. Wyniszczenia, jakie dokonały się do tej pory, są ogromne, a nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się poprawić. Szacuje się, że pożary zabiły ponad miliard zwierząt!

Grupa polskich strażaków postanowiła zrobić co w ich mocy, aby pomóc tamtejszym ratownikom zmagać się ze skutkami tego nieszczęścia. Założyli oni zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/bka5c040, której środki zostaną przekazane na wyposażenie i sprzęt medyczny służący do ratowania ludzkiego życia, ale w tym przypadku również zwierząt ginących w pożarach.

W 3 dni osiągnęli niesamowity wynik. Dzięki zaangażowaniu ponad 8 000 Darczyńców zebrano już ponad 300 000 zł, a zbiórka wciąż trwa! Zachęcamy do dalszych wpłat. Każda złotówka ma ogromne znaczenie!

Zbiórka na wsparcie dla strażaków z Australii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij