Mąż Bogusi zebrał na Pomagam.pl ponad 53 600 zł na leczenie ukochanej żony!!!

Opublikowano 06 czerwca 2019 przez Magdalena

Bogusia i Krzysiek są małżeństwem od ponad 20 lat. Ich szczęśliwe życie zostało zaburzone przez nieoczekiwaną chorobę Bogusi. Zdiagnozowano u niej nowotwór krwi - ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie kobieta przebywa w Warszawie na oddziale zamkniętym transplantacji szpiku.

Koszty leczenia ukochanej żony oraz ciągłe dojazdy do szpitala znacznie przewyższyły możliwości finansowe Krzyśka. Postanowił poprosić o pomoc swoich bliskich. Założona na Pomagam.pl zbiórka https://pomagam.pl/bogusiawilkowska okazała się ogromnym sukcesem. Dzięki ponad 2 440 udostępnieniom w mediach społecznościowych zebrano 107% założonego celu, czyli 53 660 zł!!!

Zbiórka na leczenie dla Bogusi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij