Zebrano ponad 32 000 zł, aby umożliwić małej Gabrysi postawienie pierwszych kroków!!

Opublikowano 10 stycznia 2020 przez Magdalena

Gabrysia cierpi na niedotlenienie lewej półkuli mózgowej. Na Pomagam.pl mama dziewczynki zebrała już ponad 32 000 zł, aby pokryć koszty związane z rehabilitacją i umożliwić ukochanej córce samodzielne chodzenie!!


Gabrysia to 5-latka, która od urodzenia zmaga się z niedotlenieniem lewej półkuli mózgowej. Przez to nie mówi i nie potrafi samodzielnie się poruszać. Już od 3. miesiąca życia jest stale rehabilitowana i dzielnie walczy, aby zrobić samodzielny krok. Przed nią długa i ciężka droga, ale ta malutka dziewczynka maogromną wolę do walki. Wraz z mamą uczy się języka migowego i z zaangażowaniem podejmuje się ćwiczeń.

Jednak niesie to ze sobą równocześnie ogromne koszty. Ćwiczenia, terapia z logopedą i turnusy rehabilitacyjne.. Mimo najlepszych chęci, rodzice nie mają wystarczających środków, aby na bieżąco pokrywać wszystkie te wydatki. 

Dlatego mama Gabrysi postanowiła poprosić o pomoc na Pomagam.pl https://pomagam.pl/gabisia. Założona przez nią zbiórka poruszyła serca ogromnej ilości osób. Dzięki wpłatom niemal 2000 Darczyńców zebrano już ponad 32 000 zł!! Zbiórka nadal trwa, więc zachęcamy do dalszych wpłat i życzymy powodzenia! 

Zbiórka na rehabilitację Gabrysi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc Twoim najbliższym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij