Syn walczy o życie ciężko chorej mamy! Na Pomagam.pl zebrał już ponad 63 000 zł!

Opublikowano 19 kwietnia 2019 przez Magdalena


Krystyna wykonywała regularnie wszystkie profilaktyczne badania. W 2010 roku wygrała już raz walkę z rakiem. Podczas jednej z kontroli pojawiły się podejrzane zmiany na wątrobie. Jednak lekarz prowadzący zlekceważył je. Kilka miesięcy później okazało się, że kobieta ma przerzuty na wątrobę. Syn Krystyny, Kamil, postanowił pomóc mamie w walce z chorobą. Na Pomagam.pl zebrał do tej pory już ponad 63 000 zł!

Wszystko zaczęło się na początku 2010 roku. Krystyna od zawsze regularnie wykonywała wszelkie profilaktyczne badania. Tym razem jednak wykryto nowotwór piersi, szczęście w nieszczęściu, że dosyć szybko i natychmiast przystąpiono do leczenia. Niespełna miesiąc po gdy przechodziła rehabilitację i powracała do sił nagle, na zawał zmarł jej mąż. Została sama z synem... 

Przez 6 lat badania nie wykazywały nic niepokojącego, aż nagle zaobserwowano niewielkie, podejrzane zmiany wątrobowe. Był to sygnał, które lekarz prowadzący zlekceważył. Dopiero kilka miesięcy później potwierdzono przerzuty na wątrobę

Mimo intensywnej terapii i leczenia guzy rosły. Dużą szansą na odzyskanie zdrowia jest zabieg radioembolizacji raka wątroby, jednak jego koszty są ogromne. Dlatego syn Krystyny, Kamil postanowił pomóc mamie i na Pomagam.pl założył zbiórkę https://pomagam.pl/plionamc, na której zebrał ponad 63 000 zł! Ten niesamowity wynik to efekt prawie 12 000 udostępnień w mediach społecznościowych! To kolejny dowód na to, że tego typu działania mają ogromną moc!

Zbiórka na leczenie Krystyny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia bliskim Ci potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij