Przyjaciółka w 13 dni zebrała dla Magdy na Pomagam.pl ponad 52 000 zł!! Jak to możliwe?

Magdalena
11 października 2019
Wpis Przyjaciółka w 13 dni zebrała dla Magdy na Pomagam.pl ponad 52 000 zł!! Jak to możliwe? - miniaturka zdjęcia

Przyjaciele to największy skarb! Przekonała się o tym Magda, dla której Justyna zebrała na Pomagam.pl niemal 53 000 zł, aby wesprzeć ją w walce z chorobą!


Magda to piękna, mądra i zawsze uśmiechnięta dziewczyna. Jest również mamą dwóch ślicznych córek, które kocha ponad wszystko. Niestety wspaniały okres ciąży i macierzyństwa został zaburzony przez informację o chorobie. Nowotwór w piersi u tak młodej kobiety rozwijał się szybko i nieprzewidywanie. Magda dzielnie walczy, bo wie, że ma dla kogo żyć.  Jednak dodatkowe leczenie, m.in. terapia autoimmunologiczna, nie jest w Polsce refundowane.

Justyna — przyjaciółka Magdy postanowiła zrobić co w jej mocy, by pomóc w sfinansowaniu tego leczenia. Założyła zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/brylgh47,  którą następnie aktywnie promowała i udostępniała. Dzięki zaangażowaniu w 13 dni zebrała niemal 53 000 zł!! Nie ma rzeczy niemożliwych! Życzymy dużo zdrowia dla Magdy i wierzymy, że zebrane środki pomogą wrócić do pełni sił. 

Zbiórka na leczenie Magdy to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij