Przyjaciele pomogli osieroconym dzieciom Tomka. Na Pomagam.pl zebrali ponad 50 000 zł!!

Magdalena
07 maja 2019
Wpis Przyjaciele pomogli osieroconym dzieciom Tomka. Na Pomagam.pl zebrali ponad 50 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Kasia i Mateusz jeszcze we wczesnym dzieciństwie stracili mamę. Jednak mimo trudnego startu, z dużym wsparciem taty przeżyli ten ciężki czas. Teraz tych młodych ludzi spotkał kolejny cios. Ich ukochany, jedyny rodzic zmarł niespodziewanie, zostawiając zdruzgotane dzieci same. Na szczęście przyjaciele rodziny nie pozostali obojętni na tę tragedię. Założyli na Pomagam.pl zbiórkę, aby pomóc dzieciom w trudnych chwilach. Błyskawicznie zebrano ponad 52 000 zł!!

"Dla tych którzy go znali, prawdziwy przyjaciel. Zawsze uśmiechnięty, wesoły, pozytywnie nastawiony do ludzi, do życia. Znany z tego, że nikomu nie odmawiał pomocy, zawsze miał czas, żeby wysłuchać i służyć szczerą radą, w pamięci przyjaciół pozostawił tylko dobre wspomnienia. "

W tych słowach opisują Tomka jego przyjaciele. Zdecydowanie zmarł za szybko, za młodo i bez pożegnania. Ta śmierć dotknęła każdą osobę, która go znała. Jednak najbardziej odczuły to jego dzieci, które zostały zupełnie same... 

Na szczęście przyjaciele mężczyzny nie pozostali obojętni na tę tragedię. Założyli wspólnie zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/bzyku, z której środki zostały przekazane na Kasi i Tomka, aby mimo ogromnej straty, nie musiały przerywać dalszej edukacji. Błyskawicznie osiągnięto 105% założonego celu, czyli ponad 52 700 zł!!!

Zbiórka na pomoc dla Kasi i Mateusza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij