Zbierz pieniądze na dowolny cel !

Opublikowano 01 marca 2019 przez Magdalena

Życie Michała zmieniło się w jednej chwili. Choroba wywróciła świat całej rodziny do góry nogami. Glejak zaatakował z dużą siłą. Żona Michała - Karolina zorganizowała na Pomagam.pl zbiórkę, na kosztowne leczenie męża. W ciągu miesiąca zebrała ponad  100 000 zł, a zbiórka wciąż trwa!!!Michał był szczęśliwym mężem i ojcem 2 synów. Wiódł spokojne życie w jednej z olsztyńskich wsi, gdy nagle dowiedział się o chorobie. Rak mózgu. Glejak 4. stopnia. To było jak wyrok. 

Chemioterapia daje małe szanse na pozytywny rezultat. Jedyną szansą jest kosztowna operacja w Niemczech. Jednak skąd wziąć na to pieniądze? Żona Michała postanowiła zawalczyć o życie swojego męża. Założyła na Pomagam.pl zbiórkę, którą aktywnie promowała w internecie i prasie. W ciągu miesiąca zebrała ponad 100 000 zł, a to jeszcze nie koniec!!! Ty też możesz wesprzeć Michała i dać mu szansę na powrót do zdrowia!! https://pomagam.pl/michal85  .

Zbiórka na operację Michała to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zbierać pieniądze, które pozwolą Twoim najbliższym wrócić do zdrowia.  

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem kontakt@pomagam.pl, który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

  • Zbierasz tak długo, jak chcesz
  • Nie musisz zebrać całej kwoty
  • Zatrzymujesz każdą wpłatę
  • Wypłacasz w dowolnej chwili
  • Wypłacasz na dowolne konto
  • Wsparcie zespołu Pomagam.pl

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij