Zbiórka na budowę domu Anny i jej dzieci wciąż trwa! Kobieta zebrała już ponad 21 000 zł!!

Magdalena
07 października 2019
Wpis Zbiórka na budowę domu Anny i jej dzieci wciąż trwa! Kobieta zebrała już ponad 21 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Budowa domu Ani i jej dzieci wciąż trwa! Na Pomagam.pl zebrali już ponad 21 000 zł!


Mąż Ani za cel postawił sobie wybudowanie domu dla swojej ukochanej rodziny. Niestety los nie pozwolił mu zrealizować tego marzenia. Mężczyzna nagle zmarł, pozostawiając samotną żonę z dziećmi i z nieskończoną budową.

Ania robiła co w swojej mocy, by dokończyć jego dzieło, jednak ciężka sytuacja finansowa nie pozwalała jej spokojnie zrealizować tego celu.

Aby zebrać potrzebne pieniądze, kobieta zdecydowała się wykorzystać zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/d12bvtbwPrzez swoje zaangażowanie i wsparcie bliskich na jej koncie jest już ponad 21 000 zł, a to jeszcze nie koniec!

Zbiórka na budowę domu Ani to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować ważny dla Ciebie cel. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij