Rodzinna firma walczy o przetrwanie! Zebrano już 20 000 zł, aby udzielić im wsparcia!

Magdalena
07 kwietnia 2020
Wpis Rodzinna firma walczy o przetrwanie! Zebrano już 20 000 zł, aby udzielić im wsparcia! - miniaturka zdjęcia

Rodzinna firma z województwa łódzkiego walczy o przetrwanie! Pożar zniszczył hale produkcyjne, samochody dostawcze i dom właścicieli przedsiębiorstwa. Lokalna społeczność zorganizowała zbiórkę, aby pomóc rodzinie stanąć na nogi. W ciągu doby zebrano ponad 20 000 zł, lecz zbiórka wciąż trwa i potrzebuje Twojego wsparcia!


Firma Drewland to mały, rodzinny biznes, który działa na terenie województwa łódzkiego. Już od niemal 30 lat zajmują się produkcją palet, dając zatrudnienie lokalnej społeczności. Po śmierci założyciela, przedsiębiorstwo przejęła jego córka, która wraz z braćmi wzięła odpowiedzialność za prowadzenie i rozwój Drewlandu.

Mimo licznych przeciwności losu, lecz ze wsparciem całej rodziny, firma przezwyciężała trudności i działała dalej. Niestety tragedia, jaka wydarzyła się na początku kwietnia, może oznaczać dla nich ostateczne bankructwo. 

"Spaleniu uległa hala produkcyjna o powierzchni blisko 1000 metrów kwadratowych z magazynami do produkcji palet, hala-wiata o powierzchni 300mkw, dwie kotłownie. Zniszczeniu uległy samochody dostawcze, cała infrastruktura firmy, a także dom właścicieli. Są to niewyobrażalne straty,  które w obecnej sytuacji stawiają firmę, jak i jej właścicieli przed widmem bankructwa. (...)"

Lokalna społeczność postanowiła pomóc właścicielom firmy odzyskać utracony kapitał i ponownie stanąć na nogi. Na Pomagam.pl utworzono w tym celu zbiórkę https://pomagam.pl/pomocdladrewlandu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w promocję i wsparciu ponad 168 osób udało się w ciągu doby zebrać ponad 20 000 zł!! Zbiórka wciąż trwa, zachęcamy do wpłat i życzymy powodzenia w dalszych działaniach. 

Zbiórka na wsparcie lokalnej firmy to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij