11-letni Filipek ponownie walczy z guzem mózgu! Rodzice zebrali 64 000 zł w dwa tygodnie!

Magdalena
17 stycznia 2020
Wpis 11-letni Filipek ponownie walczy z guzem mózgu! Rodzice zebrali 64 000 zł w dwa tygodnie! - miniaturka zdjęcia


11-letni Filipek już drugi raz zmaga się z guzem mózgu!! Potrzebne są pieniądze na dalsze leczenie! Rodzice zebrali już ponad 64 000 zł w dwa tygodnie! Wciąż można dokonywać wpłat!


Filip urodził się jako zdrów chłopiec. W zeszłym roku zdiagnozowano u niego potężnego guza mózgu. Chłopiec natychmiast poddał się operacji i wydawało się, że wszystko wraca do normy. Jednak podczas kontrolnej wizyty okazało się, że guz jednak nie dał za wygraną i bardzo szybko odrasta. Po 5 miesiącach ma już ponad 2 cm! Konieczna jest kolejna operacja, a potem dodatkowe cykle naświetlania.

Rodzice szukają najlepszych specjalistów, aby uratować syna, jednak koszty całego leczenia są ogromne. W końcu zdecydowali założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/filip-kazmierczak. Dzięki ogromnej determinacji i aktywnej promocji zbiórki zebrano już ponad 64 000 zł, jednak wciąż potrzebne jest wsparcie! Zachęcamy do dalszych wpłat i życzymy Filipkowi dużo zdrowia. 

Zbiórka na leczenie Filipka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij