Znaleźli konia ze spaloną skórą!! Dzięki zbiórce zebrali 16 000 zł, by go uratować!!

Magdalena
28 maja 2019
Wpis Znaleźli konia ze spaloną skórą!! Dzięki zbiórce zebrali 16 000 zł, by go uratować!! - miniaturka zdjęcia

Druid to koń znaleziony w lesie przez wolontariuszy. Był o krok od śmierci. Miał spaloną skórę, która odchodziła od ciała, a jego organizm na skutek głodu zaczął trawić organy wewnętrzne. Kopyta były w przerażającym stanie. Dodatkowo miał liczne krwiaki i mnóstwo ropy. Wymagał natychmiastowej specjalistycznej pomocy. 

Dzięki Fundacji Pegasus i zbiórce założonej na Pomagam.pl https://pomagam.pl/druid, udało się zebrać 16 000 zł, aby sfinansować skomplikowane leczenie. To wszystko zasługa prawie 8 300 udostępnień i wpłat 410 hojnych Darczyńców. 

Te środki pozwoliły pokryć koszty terapii i koń stopniowo wraca do siebie. To kolejny dowód na to, że warto pomagać!

Zbiórka na leczenie konia to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc potrzebującym zwierzętom. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij