Grupa wolontariuszy z Lublina zebrała 7000 złotych na wymarzone wakacje dla dzieci!

Marcjanna
14 stycznia 2019
Wpis Grupa wolontariuszy z Lublina zebrała 7000 złotych na wymarzone wakacje dla dzieci! - miniaturka zdjęcia

Wolontariusze działający przy Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu w Lublinie codziennie pracują z dziećmi z jednej z zaniedbanych dzielnic w trakcie roku szkolnego. Pomagają im odrabiać lekcje i wspierają rozwój pasji oraz zainteresowań podopiecznych.

Chcieli zabrać milusińskich z brudnej, asfaltowej dzielnicy w ich wymarzone miejsce - nad Jezioro Białe koło Włodawy, żeby mogli odpocząć, nauczyć się czegoś pożytecznego, a także odżywiać się zdrowo i regularnie. Niestety rodzice tych dzieci z różnych względów nie mogli sfinansować im wypoczynku wakacyjnego, więc wolontariusze założyli zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/dzieciecemarzenia .

Zebrali dokładnie 100% celu, czyli 7000 złotych! Pieniądze były przeznaczone na opłacenie zakwaterowania i wyżywienia. Opiekę pedagogiczną nad dziećmi świadczyli w ramach wolontariatu.Zbiórka Wolontariuszy w Lublinie to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że organizacja, której jesteś częścią może aktywnie wspierać lokalne społeczności dzięki środkom zebranym na Pomagam.pl!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij