Zebrali już ponad 18 000 zł na budowę punktu medycznego w Nepalu! Zbiórka trwa!

Marcjanna
23 września 2019
Wpis Zebrali już ponad 18 000 zł na budowę punktu medycznego w Nepalu! Zbiórka trwa! - miniaturka zdjęcia


Zebrali już ponad 18 000 zł na budowę punktu medycznego w Nepalu! Zbiórka trwa!


Trzęsienie ziemi w 2015 r. odebrało tysiącomNepalczyków najbliższych, domy, miejsca pracy a wraz z tym poczucie bezpieczeństwa… Osoby związane z Fundacją Ej, odbudujmy Nepal od dnia katastrofy pomagają potrzebującym jak potrafią. W marcu 2017 r. rozpoczęli budowę nowego punktu medycznego. W celu zebrania brakujących funduszy otworzyli zbiórkę na Pomagam.pl.

Członkowie Fundacji Ej, odbudujmy Nepal przeprowadzili do tej pory wiele zbiórek materiałów pomocowych, wybudowali ośrodek dla wdów z dziećmi oraz domy tymczasowe dla setek rodzin, zrealizowali projekt budowy toalet i zaopiekowali się sierocińcem w Kathmandu. Od ponad roku pracują w rejonie Lapa-7, Dhading, w centralnym Nepalu. 

Przedstawiciele Ej, odbudujmy Nepal postanowili zadbać o zdrowie tych ciężko pracujących ludzi. W marcu 2017 rozpoczęto budowę nowego punktu medycznego. Budynku większego, bezpiecznego, w którym ludzie uzyskają pomoc medyczną, ale będą też edukowani przez mieszkającego we wsi lekarza.

W czasie trwania monsunu, pory deszczowej, cały rejon odcięty jest od świata przez liczne lawiny błotne. Budowany przez nas punkt medyczny będzie jedynym miejscem, w którym o tej porze roku będzie można uzyskać pomoc. - piszą organizatorzy w opisie zbiórki.

Budżet na ich projekt wynosi aż 30 000 USD! Spowodowane jest to tym, że wszystkie materiały budowlane, wyposażenie, leki itp. muszą zostać wniesionena ludzkich plecach wąskimi, stromymi i krętymi ścieżkami. Fundacja Ej, odbudujmy Nepal, żeby zebrać potrzebne fundusze, założyła zbiórkę na Pomagam.pl:https://pomagam.pl/ejodbudujmynepal .
Dzięki pomocy Darczyńców zebrali już ponad 18 000 złotych! Zbiórka wciąż trwa!

Zbiórka na budowę ośrodka medycznego w Nepalu to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info .

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij