Przyjaciółka zebrała niemal 20 000zł w 4 dni dla chorej na raka koleżanki ze studiów!!

Marcjanna
03 lutego 2020
Wpis Przyjaciółka zebrała niemal 20 000zł w 4 dni dla chorej na raka koleżanki ze studiów!! - miniaturka zdjęcia

Przyjaciółka zebrała niemal 20 000zł w 4 dni dla chorej na raka koleżanki ze studiów!!


Emilia jeszcze przed rozpoczęciem studiów stoczyła walkę z rakiem piersi. Wtedy przeszła chemioterapię i obustronną mastektomię. Były skuteczne, jednak niedawno, po latach pojawiły się u niej nowe ogniska choroby. Jej przyjaciółka postanowiła działać i założyła zbiórkę na Pomagam.pl, na której w 4 dni zebrała prawie 20 000 złotych!!

Emilia jest pielęgniarką, która nigdy nie bała się walczyć o siebie i swoje marzenia. Rok temu otrzymała druzgocącą informację o nowym ognisku raka. Walczyła dla swojej ukochanej rodziny - męża i dzieci. Dzięki zabiegowi i radioterapii udało się uśpić chorobę.

Ostatnio kręgosłup zaczął jej się dawać we znaki. Wykonała rezonans. Badanie potwierdziło najgorszy scenariusz - przerzuty do kości. Emilia ma wolę walki, jednak terapia jest bardzo kosztowna.

Przyjaciółka ze studiów bardzo ją wspiera. Postanowiła jej pomóc i wzięła sprawy w swoje ręce. Założyła zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/rrbhfmdn] i w ciągu 4 dni zebrała niemal 20 000 złotych!!

Zbiórka na pomoc dla Emilii w walce z rakiem to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc bliskim w potrzebie!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij