Zebrano ponad 63 000 zł, aby pomóc legendarnej działaczce Solidarności!!

Opublikowano 17 lutego 2020 przez Magdalena

Grupa chuliganów zniszczyła samochód Legendy "Solidarności" - Ewy Hołuszko. Na Pomagam.pl zebrano dla niej ponad 63 000 zł!!


Ewa Hołuszko to czołowa działaczka "Solidarności" na Mazowszu. Za swoją działalność opozycyjną była aresztowana i dwa lata spędziła w więzieniu. Jest to równocześnie niesamowicie dumna i honorowa kobieta. 

W 2006 roku została odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, co było dla niej szczególnym wyróżnieniem. 

Niestety w rocznicę Odzyskania Niepodległości grupa chuliganów doszczętnie zniszczyła samochód, który z oddaniem służył jej przez wiele lat. 

Grono przyjaciół zdecydowało się zorganizować wsparcie dla Ewy. Pod hasłem #autodlabohaterki utworzono na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/autodlabohaterki, która w niesamowitym tempie zebrała ponad 63 000 zł!! Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych przedsięwzięciach!

Zbiórka na nowy samochód dla Ewy to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zostać inicjatorem akcji, która pomoże osobom w trudnej sytuacji! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij