Ewa walczy! Ponad 33 000 zł na rehabilitację 28-latki chorej na stwardnienie rozsiane!

Marcjanna
17 grudnia 2019
Wpis Ewa walczy! Ponad 33 000 zł na rehabilitację 28-latki chorej na stwardnienie rozsiane! - miniaturka zdjęcia

Zebrali ponad 33 000 zł na rehabilitację 28-latki chorej na stwardnienie rozsiane!


Stwardnienie rozsiane - to diagnoza, którą rok temu usłyszała Ewa w wieku 28 lat. Jest to nieuleczalna i postępująca choroba w wyniku, której dochodzi do uszkodzeń układu nerwowego. Na rehabilitację Ewy koleżanka zebrała już ponad 33 000 złotych!!

Ewa jest uśmiechniętą dziewczyną, interesuje się fotografią i malarstwem. Marzyła o pracy jako fizjoterapeutka, jednak choroba jej w tym przeszkodziła. Po pierwszych rzutach SM pojawił się brak czucia w stopach i dłoniach, później pojawiło się lewo- i prawostronne porażenie oraz oczopląs. Kolejne rzuty spowodowały osłabienie kończyn, powstały także nowe ogniska w głowie i odcinku piersiowym. 

Ewa mimo trudności się nie poddaje. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl założonej przez jej koleżankę zebrały już ponad 33 000 złotych na kosztowną rehabilitację!!

Zbiórka na rehabilitację Ewy to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc bliskim w potrzebie!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij