Medycyna naturalna przynosi efekty! Trwa zbiórka na leczenie Eweliny! Zebrano już 35 000zł

Magdalena
25 listopada 2019
Wpis Medycyna naturalna przynosi efekty! Trwa zbiórka na leczenie Eweliny! Zebrano już 35 000zł - miniaturka zdjęcia


Ewelina zmaga się z nowotworem jelita grubego!! Na Pomagam.pl trwa zbiórka na walkę z chorobą!! Udało się zebrać już 35 000 zł, lecz potrzeby są ogromne!!


U Eweliny zdiagnozowano nowotwór jelita grubego. Był to dla niej wielki cios, ale równocześnie wyzwanie, które postanowiła podjąć. Kobieta pragnie powrócić do sił i na nowo cieszyć się życiem. 

Mimo propozycji operacji Ewelina odmówiła. Nie mogła patrzeć, jak chemioterapia wyniszcza jej organizm. Postawiła na medycynę naturalną i widać już pierwsze efekty tej decyzji. Stopniowo udało się zatrzymać progres choroby. Jednak na preparaty, wlewy witaminowe i prywatne badania kobieta wydała już mnóstwo pieniędzy. 

Aby móc kontynuować walkę z chorobą Ewelina potrzebuje pieniędzy, których nie jest w stanie  samodzielnie uzbierać. W tym celu założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/bdpfmyuc. Przez ogromne zaangażowanie, różne sposoby promocji i udostępnienia, zebrała już ponad 35 000 zł!! Jednak to nie koniec - wciąż potrzebne jest wsparcie. Każdy z nas może mieć w tym swój udział. 

Pamiętaj, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie!

Zbiórka na leczenie Eweliny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij