21 000 zł zebrane na Pomagam.pl pozwoliło młodym tancerkom spełnić marzenia!

Marcjanna
13 września 2019
Wpis 21 000 zł zebrane na Pomagam.pl pozwoliło młodym tancerkom spełnić marzenia! - miniaturka zdjęcia


21 000 zł zebrane na Pomagam.pl pozwoliło młodym tancerkom spełnić marzenia!


Zespół Feniks Junior Showdance działa w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie i aktualnie tworzy go 17 dziewczyn w wieku od 13 do 16 lat.

Nastolatki uczą się tam różnych technik tanecznych, zdobywają umiejętności akrobatyczno - gimnastyczne oraz kształcą warsztat teatralno - aktorski. Ich dyscyplina i samozaparcie pozwala im łączyć marzenia z nauką w szkole - pracują w zespole 3 dni w tygodniu.

Feniks Junior Showdance ma na swoim koncie wiele sukcesów na zawodach i festiwalach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Jednym z nich jest zajęcie I miejsca w swojej kategorii w ogólnopolskich eliminacjach do konkursu Dance Word Cup 2019 i - tym samym - dostanie się do finału odbywającego się w Portugalii.

Udział w dalszym etapie zawodów jest dla naszych dziewczyn bardzo ważny. To nie tylko ogromne wyróżnienie dla zespołu, ale też (...) szansa rozwoju osobistego, zdobycia doświadczenia, nawiązanie nowych znajomości a także przeżycia niesamowitej przygody.
- pisze organizatorka zbiórki na Pomagam.pl.


Jednak wyjazd tancerek na finał konkursu do Portugalii to ogromny koszt, który szacunkowo wynosi 50 000 zł!! Na szczęście przedstawicielka grupy rodziców postanowiła pomóc dziewczynkom w realizacji marzenia i założyła na ten cele zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/feniksjunior). Dzięki wsparciu 93 Darczyńców zebrano ponad 21 000 zł!! Te pieniądze pomogły grupie zorganizować wyjazd i wziąć udział w tym prestiżowym konkursie!

Zbiórka na wyjazd Zespołu Feniks Junior Showdance to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz zbierać środki na spełnianie marzeń swoich lub Twoich bliskich!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij