Filipek potrzebuje pilnego przeszczepu! Na Pomagam.pl rodzice zebrali już niemal 48000 zł!

Opublikowano 29 lipca 2019 przez Magdalena

2,5-letni Filipek urodził się z przepukliną pępowinową. Mimo młodego wieku przeszedł już 6 operacji ratujących mu życie. Niestety nie obyły się one bez powikłań. Lekarze nie dawali chłopcu nadziei na powrót do zdrowia, jednak Filipek z całych sił walczył o życie.

Gdy wydawało się, że najgorsze już za nim, podczas jednej z kontrolnych wizyt specjalista zauważył coś niepokojącego w wątrobie chłopca. Dalsze badania pokazały najgorsze. NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY. Dla rodziców Filipka był to kolejny cios. 

Mimo to rodzina podejmuje kolejną walkę. Jedynym ratunkiem dla chłopca jest przeszczep wątroby. Jednak, aby zrealizować ten zabieg, niezbędne są ogromne środki pieniężne. Mama Filipa postanowiła założyć na Pomagam.pl zbiórkęhttps://pomagam.pl/filipborowski i w ten sposób zebrać potrzebną sumę. Dzięki aktywnej promocji i wsparciu niemal 1000 Darczyńców osiągnięto już 94% założonego celu, czyli 47 367  zł.

Zbiórka na przeszczep Filipka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij