Dzięki zbiórce na Pomagam.pl zebrano niemal 13 000 zł na produkcję filmu dokumentalnego!

Magdalena
06 sierpnia 2019
Wpis Dzięki zbiórce na Pomagam.pl zebrano niemal 13 000 zł na produkcję filmu dokumentalnego! - miniaturka zdjęcia


Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i twórcy filmu dokumentalnego „To tylko zwierzęta” zdecydowali się nagrać pierwszy film edukacyjny o wegetarianizmie i weganizmie w kontekście praw zwierząt. Cel jest jeden — uświadomić, wzbudzić zainteresowanie i poruszyć młodych ludzi!!  Aby zrealizować ten projekt i zebrać potrzebne pieniądze działacze zdecydowali się założyć zbiórkę na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/film_wegetarianizm. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w promowanie tego przedsięwzięcia ponad 2 300 udostępnieniom w mediach społecznościowych oraz udziałowi osób publicznych zebrano niemal 13 000 zł!! 


Efekt możecie zobaczyć poniżej:


To nie jedyny sukces Fundacji Viva na Pomagam.pl – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować własny projekt. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?


1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.


2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!


3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.


4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 


5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij