Zbiórki na Pomagam.pl, czyli jak to robią fundacje?

Marcjanna
05 lutego 2019
Wpis Zbiórki na Pomagam.pl, czyli jak to robią fundacje? - miniaturka zdjęcia


Co sądzi o zbiórkach internetowych przedstawicielka Fundacji? Jakie są ich rezultaty? Przeczytajcie pierwszy post z naszej nowej serii z opiniami fundacji!


Pani Marcela z Fundacji DOM - Dbamy o Młodych:


Zbiórki internetowe to świetna sprawa! Pomagają zbierać potrzebne pieniądze na dany cel w bardzo szybkim czasie, a tym samym – reagować na bieżące, pilne potrzeby naszych podopiecznych. Ale udaje się zbierać nie tylko pieniądze! Przy zbiórce „W końcu razem” (https://pomagam.pl/blog/odzyskaladzieci/), którą założyłam dla Pani Danusi z Łodzi i jej czterech synów, udało się zebrać także dary rzeczowe, które były niezbędne do wyposażenia nowo wyremontowanego mieszkania. Dzięki Pomagam.pl Pani Danusia odzyskała swoje dzieci z domu dziecka i rodzina jest w końcu razem! Uzbierana na tę rodzinę kwota pomogła przede wszystkim spłacić gigantyczne zadłużenie u dostawcy prądu, a także wyposażyć mieszkanie w nowe okna plastikowe, wykładziny oraz sprzęt gospodarstwa domowego.

To niesamowite, że na tym portalu znajduje się tyle osób o tak dobrych sercach!Zbiórki Pani Marceli z Fundacji DOM - Dbamy o Młodych to nie przypadek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że podobnie jak Pani Marcela, możesz prowadzić więcej niż jedną zbiórkę!


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij