Groziła jej bezdomność, ale dzięki zbiórce na Pomagam.pl odzyskała dom i dzieci!

Opublikowano 08 grudnia 2018 przez Marcjanna

Groziła jej bezdomność, ale dzięki zbiórce na Pomagam.pl odzyskała dom i dzieci! 
Sprawdź jak to możliwe! 


Była bezdomna i marzyła, żeby odzyskać swoje dzieci. Mimo tego, że sytuacja przytłoczyła Panią Danutę z Łodzi - postanowiła, że się nie podda i zawalczy o lepsze jutro. Los uśmiechnął się do Pani Danusi. Zaopiekowała się nią Pani Marcela z Fundacji DOM - Dbamy o Młodych i założyła zbiórkę w Pomagam.pl: https://pomagam.pl/wkoncurazem. Był to pierwszy krok, żeby móc zapewnić rodzinie pani Danuty wszystkie niezbędne artykuły codziennego użytku.

Nastąpił przełom. Urząd Miasta Łodzi znalazł mieszkanie. Wymagało ono jednak generalnego remontu i wyposażenia, na które nie miała żadnych funduszy - nie posiadała oszczędności i nie mogła liczyć na wsparcie krewnych. Pieniądze ze zbiórki uratowały Panią Danusię przed stratą dzieci i bezdomnością.

Zbiórki Pani Marceli to nie przypadek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że podobnie jak Pani Marcela, możesz prowadzić więcej niż jedną zbiórkę!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ NA POMAGAM.PL!

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij