Dorota zebrała już 10 000 zł, aby założyć Fundację upamiętniającą zmarłą tragicznie córkę!

Magdalena
10 czerwca 2019
Wpis Dorota zebrała już 10 000 zł, aby założyć Fundację upamiętniającą zmarłą tragicznie córkę! - miniaturka zdjęcia

Zosia zmarła w wyniku tragicznego wypadku, płynąc z przyjaciółmi łódką. Była niesamowicie dobrą i ciepłą osobą. Miała dar łączenia i godzenia ludzi, kochała zwierzęta, zwłaszcza konie. Dawała szansę każdemu, kto się do niej zwrócił i wyciągała pomocną dłoń do przyjaciół. Wierzyła, że świat może być lepszy. 

Rodzice, mimo ogromnego smutku, postanowili uczcić jej pamięć i kontynuować wielką misję, jaką była pomoc innym. Ich cel to założenie fundacji o nazwie "Zosia". Będzie ona niosła to dobro, którego dla świata chciała ich ukochana córka. 

W tym celu założyli zbiórkę na Pomagam.pl, aby sfinansować koszty uruchomienia tego wielkiego przedsięwzięcia. Dzięki zaangażowaniu rodziny i przyjaciół Zosi, do tej pory zebrali już 71% założonego celu, czyli prawie 11 000 zł!!! A to jeszcze nie koniec. Jeśli chcecie dołączyć się do realizacji tej pięknej inicjatywy, link do zbiórki znajdziecie poniżej.

https://pomagam.pl/fundacjazosia

Zbiórka na uruchomienie fundacji to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować własną inicjatywę społeczną.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij