Żyła w skrajnej biedzie. Na Pomagam.pl zebrali 23 050 zł, by poprawić jej warunki życia!

Magdalena
28 marca 2019
Wpis Żyła w skrajnej biedzie. Na Pomagam.pl zebrali 23 050 zł, by poprawić jej warunki życia! - miniaturka zdjęcia


Życie Pani Wiesi pełne było bólu i cierpienia. Ta niepełnosprawna staruszka żyła w skrajnych warunkach, bez bieżącej wody, ogrzewania czy łazienki.. Jednak pracownicy Fundacji Centrum Pomocy Seniorom Dignum postanowili odmienić jej los! Założona na Pomagam.pl zbiórka zebrała ponad 23 050 zł. Te środki pozwolą odnowić dom Pani Wiesi i zapewnić jej godne warunki bytu!

Pani Wiesia, mimo iż życie jej nie rozpieszcza, potrafi cieszyć się z każdej chwili.  Żyje na obrzeżu wsi w skrajnych warunkach. 

"Brak bieżącej wody, ogrzewania, łazienki i toalety, stara instalacja elektryczna... To tylko czubek góry lodowej. Jakby tego było mało, Pani Wiesia jest osobą z dużą niepełnosprawnością, ma bardzo poważną wadę kręgosłupa, co bardzo ogranicza jej poruszanie się." - czytamy w opisie zbiórki.

Na szczęście pracownicy Fundacji Centrum Pomocy Seniorom Dignum, postanowili wziąć Panią Wiesie pod swoją opiekę i pomóc jej wyremontować dom. W tym celu założyli na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/przywrocicgodnosc, której opis poruszył setki osób. I tak, dzięki wpłatom 462 Darczyńców zebrali 23 050 zł, aby poprawić warunki buty Pani Wiesi!!

Zbiórka na remont domu Pani Wiesi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby poprawić warunki życia najbiedniejszych osób w Twoim otoczeniu!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij