Dziewczyny z House of Seitan zebrały ponad 12 600 zł na wymarzoną roślinną restaurację!

Marcjanna
13 marca 2019
Wpis Dziewczyny z House of Seitan zebrały ponad 12 600 zł na wymarzoną roślinną restaurację! - miniaturka zdjęcia

O House of Seitan słyszeli chyba wszyscy zainteresowani kuchnią roślinną. Przez ostatnie lata dziewczyny gotowały dla ludzi w różnych miastach i lokalach, tym samym mając udział w kreowaniu obrazu wegańskiej gastronomii w Polsce. 

Specjalizują się w zamiennikach mięsa (seitanie) oraz miłości do ziemniaka. To nie wszystko! Zamierzają również uruchomić produkcję produktów pakowanych na cały kraj!

Ich największym marzeniem było gotowanie w lokalu pod własnym szyldem, gdzie każdy będzie czuł się jak u siebie a pracownicy będą docenieni. Postanowiły poprosić o pomoc w realizacji tego celu. Założyły zbiórkę na Pomagam.pl ( https://pomagam.pl/dxtgqpmh ) i dzięki wielu udostępnieniom oraz wsparciu ponad 230 Darczyńców zebrały ponad 12 600 złotych!

Zbiórka na wymarzoną roślinną restaurację to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że też możesz założyć zbiórkę na spełnienie swojego marzenia!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij