Wiara czyni cuda! Janusz przeżył poważny udar, na leczenie zebrano ponad 64 600 zł!

Magdalena
26 listopada 2019
Wpis Wiara czyni cuda! Janusz przeżył poważny udar, na leczenie zebrano ponad 64 600 zł! - miniaturka zdjęcia

Janusz przeszedł poważny udar mózgu! Lekarze nie dawali mu szans, jednak mężczyzna walczy właśnie o powrót do sprawności. Córka i żona zebrały już ponad 64 600 zł, aby pokryć wysokie koszty specjalistycznej rehabilitacji!


Janusz doznał bardzo poważnego udaru niedokrwiennego prawego płata czołowego i pnia mózgu. Chory, którego dotknie taki udar, zazwyczaj umiera w jego trakcie lub w ciągu paru tygodni po nim. W związku z tym lekarze nie dawali mężczyźnie szans na przeżycie..  

Jednak w przypadku Janusza było inaczej, a specjaliści znający ten przypadek określili go mianem cudu

Po pięciu miesiącach walki, mężczyzna został wypisany ze szpitala. Następstwa udaru są jednak bardzo dotkliwe. Aby dać szansę Januszowi nas powrót do sprawności, żona i córka założyły na Pomagam.pl zbiórkęhttps://pomagam.pl/januszrzewuski - koszty specjalistycznej rehabilitacji są bowiem ogromne. Okazało się, że była to bardzo dobra decyzja. Dzięki wsparciu 146 osób zebrano już ponad 64 650 zł!!

Zbiórka na rehabilitację Janusza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij